17 lutego 2007 roku, sobota. Całym ZZ-tem "Grunwaldu" wybraliśmy się na doroczne "Targi Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda", odbywające się w warszawskim Centrum Expo. Zbiórka odbyła się na pl. Narutowicza o godz. 10:00. Na zbiórkę stawiło się 9 osób, póżniej już na miejscu dogonił nas jeszcze Maślak.

 

 

Z braku bezpośredniego połączenia dojechaliśmy autobusem do Dworca Zachodniego, a stamtąd "z buta" ruszyliśmy do Expo. Ominęliśmy wszelkie kolejki ciągnące się przed wejściem i... wchodząc garażem. Za wejście zapłacilismy 7 zł. W środku zwiedzaliśmy, fotografowaliśmy i macaliśmy niemalże wszystkie, drogie jachty, kajaki i samochody (przez niektórych uważane za "toporne" i stworzone z "brakiem finezji" :)).

 

 

Było super... piękne hostessy rozdawały herbatę (chociaż przeważnie ulotki), można było wsiąść do wymarzonej fury np. Freelander II lub "falo rozpruwacza" tzn. motorówkę takie najtańsze ok. 300tys. zł. . Podczas wypadu powstały pierwsze plany dotyczące spływu kajakowego w Boże Ciało, chcemy przymierzyć się w tym roku do spłynięcia Rospudą. W drodze powrotnej znaleźliśmy tak długo poszukiwany przez Buraka beret.

 

 

 

 

wyw. Krzysiek Matejak zast. "Bobry"