Drogi Przyjacielu!

Jeśli już jesteś zdecydowany wstąpić do 16WDH - kliknij tu!

Jeszcze się wahasz? Przeczytaj!

Jeśli masz 12 – 18 lat i zastanawiasz się, nad tym, jak spędzić kolejne wakacje czy ferie zimowe, co robić w soboty i niedziele, czym zająć się po południu lub wieczorem w dniu, w którym wcześniej wracasz ze szkoły, a nauczyciele nie każą przepisywać ci w domu książki telefonicznej albo encyklopedii „Britanica", albo 

Jeśli masz 12 – 18 lat i szukasz przyjaciół, serdecznych kolegów, z którymi można pogadać o wszystkim, pouprawiać jakiś sport, pójść do kina na ciekawy film, albo na koncert gwiazdy rocka, country, bluesa czy innego równie miłego uchu gatunku muzyki, albo 

Jeśli masz 12 – 18 lat i chcesz zaznać niezapomnianych przygód, wędrówek po Polsce i zagranicy, rajdów pieszych i rowerowych, zasmakować w życiu „leśnych ludzi", sprawdzić się w prawdziwej „szkole przeżycia", a wszystko to z dala od domu, bez pomocy rodziców, protekcji starszego brata, wsparcia nauczycieli i dodatkowo – według wymyślonego przez ciebie i twoich kolegów planu, albo wreszcie, 

Jeśli masz 12 – 18 lat i fascynuje cię historia i tradycja, wyrobiłeś lub dążysz do wyrobienia w sobie twardego charakteru w oparciu o wypracowane przez pokolenia ideały służby i braterstwa, a jednocześnie nie boisz się odpowiedzialności za swoje słowa i czyny, to 

WIEDZ, ŻE JEST MIEJSCE W SAM RAZ DLA CIEBIE. 

ZAPRASZAMY CIĘ DO WSTĄPIENIA W SZEREGI 16 WARSZAWSKIEJ DRUŻYNY HARCERZY IM. ZAWISZY CZARNEGO. 

Jest to drużyna męska, założona w 1911 roku i działająca nieprzerwanie do dziś. Funkcjonujemy w strukturach Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej (ZHR). 

Przygoda, wędrówki, grono wypróbowanych przyjaciół, rozwój fizyczny, duchowy i intelektualny – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki, a właściwie na naciśnięcie klawisza.  

Czekamy na ciebie i twoich kolegów! Zapoznaj się z historią i dokonaniami naszej Drużyny. Sprawdź, dlaczego 16 WDH jest lepsza, niż inne na pierwszy rzut oka „atrakcyjniejsze" organizacje. Pomyśl, zastanów się, poradź rodziców albo napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej Drużyny. 

NIE WAHAJ SIĘ! PODEJMIJ MĘSKĄ DECYZJĘ!
WSTĄP DO 16 WDH - Kliknij tu!